Dla świata:

Redemption Center w Nigerii

Nigeria to kraj afrykański, położony w zachodniej części kontynentu, nad Zatoką Gwinejską. Jest zamieszkany przez ponad 200 milionów mieszkańców, co czyni go najludniejszym państwem na kontynencie afrykańskim. Nigeria jest krajem z największą liczbą mieszkańców żyjących w ubóstwie na świecie (87 milionów). 18 milionów dzieci w Nigerii nie chodzi do szkoły. 1,5 miliona dzieci żyje na ulicy.

Jako fundacja niesiemy pomoc dla dzieci ulicy poprzez zapewnienie im bezpiecznego schronienia, żywności i lekarstw. Dostarczamy wsparcie finansowe, które umożliwia sfinansowanie edukacji dzieci. Projekt Odzyskać Marzenia jest realizowany w Enugu w Nigerii i daje szansę dzieciom na powrót z ulicy do edukacji szkolnej. Jeśli chcesz indywidualnie wesprzeć edukację dzieci dołącz do programu Adopcja Serca poprzez wysłanie nam maila.

Celem naszych projektów jest wyeliminowanie młodocianych małżeństw i handlu dziećmi do pracy z powodu ubóstwa. Brak środków do życia w rodzinach sprawia, że dzieci trafiają na ulice i do pracy niewolniczej. Projekt Redemption Center daje dzieciom szansę na normalne życie. Dziękujemy, że jesteś częścią tej zmiany.

 

Pozostałe projekty:

Dla edukacji
Dla świata:

Redemption Center w Nigerii

Nigeria to kraj afrykański, położony w zachodniej części kontynentu, nad Zatoką Gwinejską. Jest zamieszkany przez ponad 200 milionów mieszkańców, co czyni go najludniejszym państwem na kontynencie afrykańskim oraz siódmym najludniejszym krajem świata. Od ponad 10 lat północno-wschodnia część Nigerii pogrążona jest w kryzysie, który doprowadził do eskalacji spirali przemocy i śmierci wielu niewinnych ludzi. Począwszy od roku 2018, Nigeria stanowi kraj z największą liczbą mieszkańców żyjących w ubóstwie na świecie (87 milionów). Według danych z 2019 roku, 7,1 miliona osób żyjących w północno-wschodniej Nigerii, w tym dzieci, potrzebuje pomocy humanitarnej.

Jako fundacja niesiemy pomoc dla dzieci ulicy poprzez zapewnienie im bezpiecznego schronienia, jak również zwiększenie świadomości na temat tego problemu wśród lokalnych władz i społeczności. W Enugwu, mieście położonym we wschodniej Nigerii, powstaje obecnie ośrodek pomocy dla dzieci ulicy – Redemption Center, gdzie mają zapewnione schronienie, opiekę zdrowotną, wyżywienie oraz dostęp do edukacji.

Celem tych działań jest wyeliminowanie młodocianych małżeństw i handlu dziećmi do pracy z powodu ubóstwa. Brak środków do życia w rodzinach sprawia, że dzieci trafiają na ulice i do pracy niewolniczej. Ośrodek Redemption Center daje im szansę na normalne życie.

Pozostałe projekty:

Dla edukacji